در حال بارگذاری ...
جمعه 30 تیر 1396

اطلاعیه دانشجویان جدید الورود ترم بهمن

به اطلاع می رساند آن دسته از دانشجویان جدید الورود ترم بهمن   ( مقطع کاردانی و کارشناسی ) که ثبت نام آنان انجام و پرونده شان تکمیل می باشد  می بایست  از تاریخ 95/11/16  جهت حضور در کلاس ها  مراجعه نمایند.  شایان ذکر است انتخاب واحد دانشجویان جدید الوورد ترم بهمن توسط آموزش انجام گرفته  و دانشجویان جهت اطلاع از  زمان ها کلاسه به  واحد آموزش دانشکده مراجعه نمایند.

 

ضمنا آن دسته از دانشجوبان جدید الورود ترم بهمن که تاکنون ثبت نام ننموده اند و یا ثبت نام آنان  تکمیل نشده است می بایست از  روز شنبه مورخ 95/11/9لغایت  چهارشنبه مورخ95/11/13  مراجعه و  ثبت نام نمایند.

 

تبصره 1-  آن دسته از دانشجویان پذیرفته شده مقطع کاردانی ورودی بهمن ماه که دیپلم آنان آماده نیست صرفا تا تاریخ 95/11/30  مهلت دارند دیپلم خود را به دانشکده ارائه نمایند در غیر اینصورت امکان پذیرش آنان در دانشکده میسر نیست.

 

تبرصره 2-  دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی  ورودی بهمن ماه  که گواهی فوق دیپلم انان آماده نیست  می بایست  جهت ثبت نام و یا تکمیل پرونده  فرم شماره9 و یا  فرم احتمال فارغ التحصیلی را به  دانشکده ارائه و  صرفا تا تاریخ 95/12/15  مهلت دارند گواهی فوق دیپلم خود را به دانشکده تحویل نمایند.

نظرات کاربران